Dr. Bülent İnce

2002 yılında A.Ü. Veteriner Fakültesi’nden mezun oldu. Aynı yıl Cerrahi Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başladı. Dijital  görüntüleme ve endoskopik cerrahi konusunda çalışmalarda bulunarak seminerler verdi. 2007 yılında Münih Ludwig Maximilian Üniversitesi Veteriner Fakültesi cerrahi kliniklerinde çalışmalara katıldı.

2008 yılında köpeklerde gastrointestinal sistem hastalıklarında endoskopik ve radyolojik muayene bulgularının karşılaştırılması konulu tez çalışmasını bitirerek doktora eğitimini tamamladı. Katarkt cerrahisi ve oküler mikrocerrahi konusunda yurt dışı kurs ve sertifikasyon programlarına katıldı.  Vet.Hek.Dr. Bülent Fahri İnce European Society of Veterinary Ophthalmology ve British Association of Veterinary Ophthalmology üyesidir.

2015 yılında İtalya’da düzenlenen ESAVS eğitim programını bitirerek ileri görüntüleme sertifikası almıştır. Ultrasonografi, ekokardiyografi, bilgisayarlı tomografi, laparoskopik ve endoskopik cerrahi, intraoküler mikrocerrahi konularında çalışmalarına devam eden Vet.Hek.Dr. Bülent Fahri İnce, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

Eğitim

LisansAnkara Üniversitesi Veteriner Fakültesi
DoktoraAnkara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Cerrahi AB
Uzmanlık AlanlarıOküler Mikrocerrahi
Üriner Sistem Cerrahisi
Yumuşak Doku Cerrahisi
Diagnostik Görüntüleme
İleri Görüntüleme
Konuştuğu Diller 

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma09:00 - 19:00
Cumartesi - Pazar09:00 - 19:00